^Na górę

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem

Oficjalne czasopismo PZSzach "Mat"

Mat

 

Obóz MZSzach

 

W dniach 13-20 października w Bęsi odbędą się eliminacje do Mistrzostw Polski Juniorów w Szachach oraz Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików.

 

I. Grupy D11, C11, D13, C13, C15, C17:

Regulamin zawodów jest dostępny na stronie Warmińsko-Mazowieckiego Związku Szachowego.

Serwisy turniejowe:

D11  Awans: 1. Maria Mailcka MDK Otwock, 2. Aleksandara Tarka, 3. Klaudzia Paździerz obie Czternastaka Warszawa, 4. Aleksandara Michalska Polonia Warszawa

C11 Awans: 1. Jan Kokoszczyński Lotos Jabłonna, 2. Mateusz Bujalski 4. Jakub Fus obaj Czternastak Warszawa

D13 Awans: 1. Weronika Tkaczyk Czternastka Warszawa, 2. Małgorzata Gowin 3. Weronika Soćko, 4. Matylda Ossolińska wszystkie Polonia Warszawa 

C13 Awans: 2. Przemysław Laszczak MTSz Mińsk Mazowiecki, 3. Antoni Szustakowski Hetman Puszcza Mariańska

C15 Awans: 1. Marek Chomczyk, 2. Igor Litner, 3. Maciej Oleszcek wszyscy Polonia Warszawa, 4. Stanisław Krawiecki Łady Raszyn 

C17 Awans: 2. Mateusz Eggink Łady Raszyn, 3. Maciej Kowalec MTSz Mińsk Mazowiecki, 4. Wacław Jasinowicz Polonia Warszawa  

 

II. Grupy D9, C9:

Regulamin zawodów jest dostępny na stronie Warmińsko-Mazowieckiego Związku Szachowego.

Serwisy turniejowe:

C09 Awans: 1. Tymon Czernek Czternastka Warszawa, 2. Jerzy Szempliński KSSSiN Warszawa, 3. Szymon Skawiński MDK Radom, 4. Michał Redzisz KSSSiN Usrynów, 5. Szymon Kosłowski Polonia Warszawa, 6. Adam Tarka Czternastka Warszawa 

D09 Awans: 2. Aleksandra Ogonowska Czternastka Warszawa, 3. Zofia Łaszczuk MAZSzach Warszawa, 4. Katarzyna Kodym Fides Węgrów, 6. Amelia Bujalska Czternastaka Warszawa

 

III. MMM

Regulamin Międzywojewódzkich Mistrzostw Młodzików znajduje się na stronie Warmińsko-Mazurskiego Związku Szachowego.

Pliki turniejowe:

C10 1. Ziemowit Ossoliński Polonia Warszawa, 2. Szymon Poziomkowski UKS 321 Warszawa, 3. Mateusz Bujalski Czternastka Warszawa

D10 1. Maria Malicka MDK Otwock, 2. Klaudia Paździerz, 3. Aleksandra Tarka obie Czternastka Warszawa

Copyright © 2018 Mazowiecki Związek Szachowy. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Joomla! jest wolnym oprogramowaniem wydanym na warunkach GNU Powszechnej Licencji Publicznej.
Copyrigcht © 2013 Mazowiecki Związek Szachowy