27 marca zakończyły się Drużynowe Mistrzostwa Mazowsza. Zdecydowane zwycięstwo odniosła drużyna Skoczka Trojańskiego, która zdobyła 17 punktów wygrywając wszystkie mecze. Drugie miejsce zajęła drużyna Hetman Płock II (13 punktów), a trzecie Laura Chylice II (12 punktów). W rozgrywkach wzięło udział 9 drużyn.

Szczegółowe wyniki, w tym klasyfikacja na poszczególnych szachownicach znajduje się w pliku turniejowym.

Walka o zwycięstwo w Otwartej Lidze Mazowieckiej trwała do ostatniej partii, w której Krzysztof Sacharewicz obronił remis z Szymonem Borkowskim. Drużyny ‘UKSz Hetman Warszawa’ i ‘Skoczek Trojański’ zdobyły tyle samo dużych (15) i małych punktów (24.5). O zwycięstwie Hetmana zdecydował punktacja pomocnicza (165 versus 163.5). Trzecie miejsce zajęła drużyna Warsaw Sharks Warszawa I zdobywając 13 dużych punktów. Na uwagę zasługuje komplet punktów Kamila Juszczykowskiego z drużyny UKSz Hetman Warszawa. Szczegółowe wyniki, w tym klasyfikacja na szachownicach znajduje się w pliku turniejowym. W rozgrywkach wzięła rekordowa liczba drużyn – 22 i zawodników – 143.


Zapraszamy kluby z województwa mazowieckiego do udziału w Drużynowych Mistrzostwach Mazowsza Juniorów. W tym roku rozgrywki zostaną rozegrane w dwóch grupach:
- III liga
- IV liga.

Zgłoszenia należy wysłać do 26 marca 2022 na adres ligajuniorow()mzszach.pl.

Przydatne informacje o Siedlcach, noclegach, transporcie, wyżywieniu znajdują się w dokumencie przygotowanym przez organizatora.

Regulamin Komunikat organizacyjny